Такмичења - млађи разреди

Published: Sunday, 18 July 2010

 

Na matematičkom takmičenju "Misliša 2017" (osnovni nivo) učenica drugog razreda OŠ " 8.septembar" Saša Stamenović osvojila je maksimalnih 60 bodova i tako ostvarila plasman na republičko finale 23.04.2017.god. u Beogradu.Na nivou Republike Srbije ukupno je deset učenika drugog razreda koji su osvojili prvu nagradu.

 

 

На Окружном такмичењу из математике одржаном 25.3.2017. године наши ученици IVразреда су постигли следеће резултате:

 

Име и презиме ученика

Разред и одељење

Име и презиме учитељице

Број поена

Награда

Ђорђе Џонић

IV3

Данијела Живковић

86

  I

Анђела Јанићијев

П.Ржана

Христина Петровски

80

  II

Ранчић Марко

IV4

Миљана Манчић

80

  II

Предраг Ђорђевић

IV1

Снежана Савић

74

  II

Даница Алексић

IV1

Снежана Савић

60

  III

Андрија Ђурђић

IV2

Наташа Вељковић

60

  III

Лена Видановић

IV1

Снежана Савић

60

  III

Огњен Воиновић

IV3

Данијела Живковић

60

  III

Јанко Веселиновић

IV1

Снежана Савић

52

Похвала

Алекса Матеовић

IV3

Данијела Живковић

52

Похвала

Марко Пешић

IV3

Даниела Живковић

52

Похвала

Никола Стојановић

IV4

Миљана Манчић

50

Похвала

 

Ученици наше школе имају укупно 12 награда и похвала. ОШ,,Вук Караџић“12, ОШ,,Свети Сава“4 ,ОШ,,Душан Радовић“ 3,ОШ,,Љупче Шпанац“ Бела Паланка 4, ОШ,,Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница 5,ОШ,,Христо Ботев“ Димитровград 0.

 

На Општинском такмичењу из математике одржаном 25.фебруара2017.године наши ученици су постигли следеће резултате:

 III разред

Име и презиме ученика

   Одељење

Име и презиме наставника

Број поена

Место

Никола Поповић

III5

Мима Цолић

  100

I

Јана Спасенић

III4

Данијела Ристић

  100

I

Ана Матеовић

III5

Мима Цолић

  100

I

Ања Васић

III5

Мима Цолић

  100

I

Дени Костић

III5

Мима Цолић

    96

II

Кристијан Живковић

III3

Лидија Јанковић

    92

II

Милица Пешић

III4

Данијела Ристић

    90

II

Павле Пејчић

III4

Данијела Ристић

    90

II

Огнјен Димитријевић

III5

Мима Цолић

    85

II

Алекса Димић

III5

Мима Цолић

    82

II

Милош Минчић

III2

Радица Живковић

    80

II

Миња Марковић

III4

Данијела Ристић

    80

II

Ива Николић

III5

Мима Цолић

    80

II

Петра Костић

III4

Данијела Ристић

    80

II

Милица Манчић

III2

Радица Живковић

    80

II

Софија Ђорђевић

III1

Слободанка Ћирић

    75

III

Љубица Панов

III4

Данијела Ристић

    72

III

Матија Ранчић

III4

Данијела Ристић

    70

III

Лука Димитријевић

III3

Лидија Јанковић

    70

III

Јована Ђорђевић

III5

Мима Цолић

    70

III

Ката Стаменовић

III5

Мима Цолић

    70

III

Вељко Златковић

III2

Радица Живковић

    63

похвала

Наталија Ђорђев

III ПР

Данијела Јовановић

    60

похвала

Дуња Петровић

III5

Мима Цолић

    60

похвала

Павле Ристић

III1

Слободанка Ћирић

    60

похвала

Душан Андоновић

III4

Данијела Ристић

    60

похвала

Лана Јовановић

III5

Мима Цолић

    60

похвала

 

Укупан број деце са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених по школама изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ -27 ученика,  ОШ,,Вук Караџић“-19 ученика, ОШ,,Свети Сава“-16 ученика, ОШ,,Душан Радовић“-16 ученика

 IVразред

Име и презиме ученика

Одељење

Име и презиме наставника

Број поена

Место

Даница Алексић

IV1

Снежана Савић

80

II

Предраг Ђорђевић

IV1

Снежана Савић

80

II

Анђела Јанићијев

IVПР

Христина Петровски

80

II

Јанко Веселиновић

IV1

Снежана Савић

80

II

Ђорђе Џонић

IV3

Данијела Живковић

80

II

Андрија Ђурђић

IV2

Наташа Вељковић

80

II

Лена Видановић

IV1

Снежана Савић

70

III

Никола Стојановић

IV4

Миљана Минчић

70

III

Лана Поп Крстић

IV3

Данијела Живковић

70

III

Андрија Јовановић

IV1

Снежана Савић

70

III

Михајло Ћирић

IV1

Снежана Савић

64

III

Ранчић Марко

IV4

Миљана Минчић

60

III

Алекса Матеовић

IV3

Данијела Живковић

60

III

Мина Стаменовић

IV4

Миљана Минчић

60

III

Теодор Манчев

IV3

Данијела Живковић

58

Похвала

Ања Тошић

IV4

Миљана Минчић

56

Похвала

Мирјана Ценић

IV4

Миљана Минчић

54

Похвала

Лана Панајотовић

IV4

Миљана Минчић

53

Похвала

Огњен Војиновић

IV3

Данијела Живковић

50

Похвала

Анђела Младеновић

IV3

Данијела Живковић

50

Похвала

Марко Пешић

IV3

Данијела Живковић

50

Похвала

Сташа Стојановић

IV1

Снежана Савић

50

Похвала

 

 

Укупан број деце са освојеним првим, другим, трећим местом и похваљених по школама изгледа овако: ОШ,,8.септембар“ -22 ученика,  ОШ,,Вук Караџић“-16 ученика, ОШ,,Свети Сава“-8 ученика, ОШ,,Душан Радовић“- 4 ученика