Страни језик

Published: Sunday, 07 April 2013

 

 

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

ШК.ГОД  ___2016____/___2017.год.__  ИЗ

______ЕНГЛЕСКОГ______________    ЈЕЗИКА

 

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

 

I

II

 

 

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА

1.

810

Момчило Тошић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

8

32

 

40

I

2.

813

Ана Димитријевић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

8

31

 

39

I

3

828

Вера Крстић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

8

31

 

39

I

4.

841

Давид Алексов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

8

29

 

37

II

5.

830

Матеја Нецић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

7

29

 

36

II

6.

822

Вера Поп овић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

8

28

 

36

II

7.

820

Никола Савић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

8

27

 

35

II

8.

804

Сташа Тричковић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

8

26

 

34

III

9.

816

Стефан Николић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

8

26

 

34

III

10.

806

Анастасија Станојевић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

8

26

 

34

III

11.

826

Анђелија Ћирић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

8

26

 

34

III

12.

836

Марко Пејчић

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

8

26

 

34

III

13.

842

Владан Петровић

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

8

26

 

34

III

14.

834

Димитрије Стевановић

ОШ“Деспот Стефан Лазаревић“

Бабушница

Миле Филипов

8

26

 

34

III

15.

833

Николина Бижић

ОШ“Деспот Стефан Лазаревић“

Бабушница

Миле Филипов

7

26

 

33

III

16.

812

Моника Младеновић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

8

23

 

31

 

17.

808

Алекса Ранчић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

8

23

 

31

 

18.

801

Мила Васић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

7

23

 

30

 

19.

802

Луна Ранчић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

6

24

 

30

 

20.

824

Анђела Радовановић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

8

22

 

30

 

21.

811

Михајло Алексић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

7

22

 

29

 

22.

815

Лана Ранчић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

5

24

 

29

 

23.

809

Богомир Величковић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Марија Костић

7

22

 

29

 

24.

818

Катарина Пешић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

6

23

 

29

 

25.

817

Алекса Николић

ОШ“Вук Караџић“

Пирот

Марија Манић

6

23

 

29

 

26.

835

Дана Ђорђевић

ОШ“Деспот Стефан Лазаревић“

Бабушница

Миле Филипов

7

22

 

29

 

27.

814

Јана Илић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

7

21

 

28

 

28.

805

Дарко Велинов

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

8

20

 

28

 

29.

803

Вања Антоновић

ОШ“Свети Сава“

Пирот

Јелена Ћирић

5

23

 

28

 

30.

840

Митра Зарков

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

7

20

 

27

 

31.

807

Каћа Ђорђевић

ОШ“8.септембар“

Пирот

Невена Живић Минчић

6

18

 

24

 

32.

853

Урош Тодоров

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

7

17

 

24

 

33.

829

Жарко Петровић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Бојана Стефановић

6

17

 

23

 

34.

846

Клара Николић

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

5

18

 

23

 

35.

838

Анастасија Младеновић

ОШ“Деспот Стефан Лазаревић“

Бабушница

Миле Филипов

6

17

 

23

 

36.

827

 

 

Немања Минчић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Маја Игњатовић

5

17

 

22

 

37.

849

Клементина Естов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

5

17

 

22

 

38.

823

Јован Јовановић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Маја Игњатовић

7

14

 

21

 

39.

819

Никола Живковић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Бојана Стефановић

6

14

 

20

 

40.

848

Николина Велинов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

5

15

 

20

 

41.

825

 

Ања Ђорђевић

 

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

 

 

Маја Игњатовић

5

14

 

19

 

42.

855

Вељко Младенов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

4

15

 

19

 

43.

831

Немања Николић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Маја Игњатовић

5

13

 

18

 

44.

845

Теодора Гргов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

7

11

 

18

 

45.

854

Нађа Ђорђевић

ОШ“Љупче Шпанац“

Бела Паланка

Драгана Радојковић

6

11

 

17

 

46.

856

Данијела Јоцић

ОШ“Љупче Шпанац“

Бела Паланка

Драгана Радојковић

6

11

 

17

 

47.

852

Мила Вучић

ОШ“Љупче Шпанац“

Бела Паланка

Драгана Радојковић

6

11

 

17

 

48.

851

Анастасија Христов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

3

13

 

16

 

49.

821

Анђела Џунић

ОШ“Душан Радовић“

Пирот

Маја Игњатовић

3

12

 

15

 

50.

837

Огњен Илић

ОШ“Деспот Стефан Лазаревић“

Бабушница

Миле Филипов

1

13

 

14

 

51.

839

Јулија Рангелов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

4

9

 

13

 

52.

843

Сташа Тодоровић

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

Милена Ставров

6

7

 

13

 

53.

850

Катарина Живковић

ОШ“Љупче Шпанац“

Бела Паланка

Драгана Радојковић

5

6

 

11

 

54.

847

Ана Величковић

ОШ“Љупче Шпанац“

Бела Паланка

Драгана Радојковић

1

9

 

10

 

55.

 

Неда Алексов

ОШ“Христо Ботев“

Димитровград

 

Милена Ставров

 

 

 

 

 

56.

 

Оливера Јовановић

ОШ“Љупче Шпанац“

 

Бела Паланка

Драгана Радојковић

 

 

 

 

 

 

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

ШК.ГОД  ____2016___/__2017.год.___  ИЗ

_______ФРАНЦУСКОГ_____________    ЈЕЗИКА

 

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

 

I

II

 

 

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА

1.

801

Марко Стојановић

ОШ „Свети Сава“

Маја Јончић

8

29

 

37

II

2.

803

Исидора Алексић

ОШ „Вук Караџић“

Мелита Стефановић

7

28

 

35

II

5.

804

Никола Адамовић

ОШ „Вук Караџић“

Мелита Стефановић

6

29

 

35

II

4.

802

Вељко Стојановић

ОШ „Вук Караџић“

Миљана Поповић

7

23

 

30

 

3.

805

Димитрије Младеновић

ОШ „Вук Караџић“

Мелита Стефановић

7

21

 

28

 

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

ШК.ГОД  ____2016___/__2017.год.___  ИЗ

_______РУСКОГ_____________    ЈЕЗИКА

 

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

 

I

II

 

 

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА

1.

802

Давид Искреновић

ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница

Љубисав Младеновић

7

26

 

33

III

2.

801

Бранислав Вељковић

ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Бабушница

Љубисав Младеновић

8

15

 

23

 

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

ШК.ГОД  ____2016___/__2017.год.___  ИЗ

_______ШПАНСКОГ_____________    ЈЕЗИКА

 

Ред.број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

 

I

II

 

 

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА

1.

802

Марија Гигов

ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

Ирена Гигов

8

28

 

36

II

5.

804

Дарија Ђошев

ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

Ирена Гигов

7

18

 

25

 

3.

803

Јелена Марков

ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

Ирена Гигов

8

15

 

23

 

4.

805

Јана Соколов

ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

Ирена Гигов

6

16

 

22

 

2.

801

Нина Алексов

ОШ „Христо Ботев“

Димитровград

Ирена Гигов

6

15

 

21

 

ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

25.02.2017.

ПРЕДМЕТ:

Страни језик/енглески језик

РАЗРЕД:

VIII

РЕД. БР.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Разред

НАСТАВНИК

БРОЈ ПОЕНА

  1.  

808

Момчило Тошић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

30

  1.  

804

Ана Димитријевић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

28

  1.  

809

Дарко Велинов

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

25

  1.  

828

Вера Крстић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

24

  1.  

805

Стефан Николић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

23

  1.  

807

Богомир Величковић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

22

  1.  

811

Анастасија Станојевић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

22

  1.  

830

Матеја Нецић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

22

  1.  

813

Мила Васић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

21

  1.  

810

Алекса Ранчић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

21

  1.  

820

Никола Савић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

21

  1.  

818

Катарина Пешић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

21

  1.  

822

Вера Поповић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

20

  1.  

816

Сташа Тричковић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

19

  1.  

824

Анђела Радовановић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

18

  1.  

801

Михајло Алексић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

17

  1.  

806

Лана Ранчић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

17

  1.  

814

Луна Ранчић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

17

  1.  

826

Анђелија Ћирић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

17

  1.  

803

Јана Илић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

16

  1.  

802

Моника Младеновић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Марија Костић

16

  1.  

832

Алекса Николић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

15

  1.  

829

Жарко Петровић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Бојана Стефановић

14

  1.  

812

Каћа Ђорђевић

ОШ“8.септембар“

VIII

Невена Живић Минчић

13

  1.  

819

Никола Живковић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Бојана Стефановић

13

  1.  

825

Ања Ђорђевић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Маја Игњатовић

13

  1.  

815

Вања Антоновић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Јелена Ћирић

13

  1.  

831

Немања Николић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Маја Игњатовић

12

  1.  

827

Немања Минчић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Маја Игњатовић

11

  1.  

823

Јован Јовановић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Маја Игњатовић

11

  1.  

821

Анђела Џунић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Маја Игњатовић

9

  1.  

 

Милица Јоксимовић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Марија Манић

 

ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

25.02.2017.

ПРЕДМЕТ:

Страни језик/италијански језик

РАЗРЕД:

VIII

РЕД. БР.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Разред

НАСТАВНИК

БРОЈ ПОЕНА

  1.  

801

Милица Стојановић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Јелена Витас

27

  1.  

803

Анђела Ђорђевић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Јелена Витас

25

  1.  

802

Немања Потић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Јелена Витас

25

  1.  

804

Мина Станчев

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Јелена Витас

18

  1.  

805

Вукота Јовановић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Јелена Витас

18

 

ВРСТА ТАКМИЧЕЊА:

општинско

ДАТУМ ОДРЖАВАЊА:

25.02.2017.

ПРЕДМЕТ:

Страни језик/француски језик

РАЗРЕД:

VIII

РЕД. БР.

ШИФРА

име и презиме

ученика

ШКОЛА

Разред

НАСТАВНИК

БРОЈ ПОЕНА

ПЛАСМАН

  1.  

811

Марко  Стојановић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Маја Јончић

39

I

  1.  

821

Исидора Алексић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Мелита Стефановић

37

II

  1.  

817

Димитрије Младеновић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Мелита Стефановић

32

III

  1.  

819

Вељко Стојановић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Мелита Стефановић

32

III

  1.  

820

Никола Адамовић

ОШ“Вук Караџић“

VIII

Мелита Стефановић

32

III

  1.  

814

Љубица Младеновић

ОШ“8.септембар“

VIII

Ивана Панчић Тошић

29

 

  1.  

807

Наталија Османовић

ОШ“8.септембар“

VIII

Наташа Петровић

29

 

  1.  

803

Мила Пејчић

ОШ“8.септембар“

VIII

Наташа Петровић

26

 

  1.  

808

Ања Лазаревић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Драгана Васић

25

 

  1.  

805

Нађа Спасић

ОШ“8.септембар“

VIII

Наташа Петровић

24

 

  1.  

802

Ивана Антић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Драгана Васић

24

 

  1.  

801

Сташа Антић

ОШ“8.септембар“

VIII

Ивана Панчић Тошић

22

 

  1.  

809

Светлана Пешић

ОШ“8.септембар“

VIII

Ивана Панчић Тошић

22

 

  1.  

812

Вања Ценић

ОШ“8.септембар“

VIII

Ивана Панчић Тошић

19

 

  1.  

804

Миња Гогић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Драгана Васић

17

 

  1.  

810

Мила Вељковић

ОШ“8.септембар“

VIII

Ивана Панчић Тошић

16

 

  1.  

816

Немања Минчић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Анжела Ташков

16

 

  1.  

815

Христина Петровић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Миодраг Џунов

16

 

  1.  

818

Михајло Јеначковић

ОШ“Душан Радовић“

VIII

Миодраг Џунов

15

 

  1.  

806

Моника Младеновић

ОШ“Свети Сава“

VIII

Драгана Васић

14