У сусрет Божићу

Published: Friday, 03 January 2020

У току децембра месеца вероучитељи наше школе спровели су низ активности како би се осетио дух празника. У припремним недељама пред Божић ученици су причали о Христовом рођењу, бојили сликовнице са Божићним  мотивима, писали жеље за Божић, правили честитке које ће поклонити нашим суграђанима,...Неизмерну радост показали су када су уз певушење песама о Божићу правили паное како би и други осетили радост Христовог рођења која ће бити доживљена у потпуности на Божанственој литургији у цркви. Деца су окитила бадњак у школи, а на Бадњи дан то ће учинити и у цркви. Нека нас празници Детињци, Материце, Очеви још више вежу једне за друге и подсете на праве породичне вредности, да у радости и љубави прославимо Христов рођендан.