Новогодишња хуманитарна акција - продаја честитки

Published: Saturday, 28 December 2019

У недељу, 29.12.2019.год. са почетком у 8 00 часова у Пазарској цркви организоваће се новогодишња хуманитарна акција продаје честитки.

Божићне и новогодишње честитке израдили су ученици ОШ „8.септембар“ , а новац од продаје намењен је једној ученици школе.

У холу школе већ  је почела продаја честитки и трајаће до петка 27.12. до 19 часова.

Позивамо све заинтересоване да се придруже овој акцији, како у школи тако и у Пазарској цркви.

Ово је  друга  по реду хуманитарна акција ОШ „8.септембар“која се спроводи у сарадњи са Пазарском црквом, а само једна од многих које се спроводе у овој школи.

„Да љубав тече ко  река , свакога по један поклон да чека“.

У Пазарској цркви  29.12. је

настављена новогодишња хуманитарна акција продаје честитки, које су правили ученици наше школе са наставницима и учитељима.

Акција је успешно реализована.

Захваљујемо се представницима Пазарске цркве на сарадњи  и уступљеном простору и свима који су дошли да подрже ову акцију.

Прикупљени новац од продатих честитки ће  бити предат ученици ОШ „8.септембар“.

Надамо се да ћемо јој на тренутак улепшати предстојеће празнике.