„Архимедесова дописна математичка олимпијада“

Published: Tuesday, 06 November 2018

Архимедесова дописна математичка олимпијада

 

Ученици петог, шестог и седмог разреда ОШ "8.септембар" остварили су значајан резултат у другом колу на "Архимедесовој" дописној математичкој олимпијади.Они су освојили десет првих места , једно друго место , осам трећих места и пет похвале.Пласман на Републички ниво дописне математичке олимпијаде остварило је десет ученика,седам ученика петог разреда и три ученика седмог разреда.Ментори ученицима такмичарима су наставници математике Горан Антонијевић,Саша Миланов и Драгана Ристић.Финале ће се одржати 4.новембра у Београду.

 

Пети разред

 

  1. Јана Спасенић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  2. Миријана Јончић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  3. Невена Јончић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  4. Петра Костић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  5. Ана Матеовић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  6. Павле Пејчић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  7. Никола Поповић - прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  8. Милица Пешић – друга награда/ ментор Горан Антонијевић
  9. Душан Андоновић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  10. Ива Живић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  11. Невена Јеремић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  12. Дени Костић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  13. Алекса Манчић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  14. Миња Марковић – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  15. Недељковић Теа – трећа награда/ ментор Горан Антонијевић
  16. Јања Костић –похвала / ментор Саша Миланов
  17. Дуња Петровић –похвала/ ментор Горан Антонијевић

18.Михаило Пешић -похвала/ ментор Горан Антонијевић

 

Шести разред

 

1.Алекса Матеовић - похвала / Драгана Ристић

 

Седми разред

 

  1. Милица Голубовић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  2. Милица Крстић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  3. Милица Нешић –прва награда/пласман на Републичко такмичење/ ментор Горан Антонијевић
  4. Маша Цветковић -трећа награда / ментор Горан Антонијевић
  5. Елена Величков -похвала / ментор Горан Антонијевић