СПОРТОМ ПРОТИВ НАСИЉА

Published: Friday, 05 October 2018

у четвртак 04.10.2018.год. у 11 часова у ОШ „8.септембар“ одржан је спортски полигон препрека „Зачарана шума“ који су реализовали  наставник физичког и здравственог васпитања Срђан Јовановић и учитељице Наташа Вељковић и Нелица Савић  поводом Дечије недеље која се ове године обележава од 1 до 7 октобра под слоганом „Моје је право да живим срећно и здраво- за одрастање без насиља“ .

У реализацији су учествовали предшколска група деце ПУ “Чика Јова Змај“ са васпитачицама као и ученици другог разреда ОШ „8.септембар“.

Овом активношћу кроз такмичење и дружење промовишемо срећно и здраво одрастање и шаљемо поруку –СПОРТОМ ПРОТИВ НАСИЉА

Учeсницима се обратила и

директорка Центра за социјални рад Марија Васић.

Након спортског такмичења ученици и деца из ПУ “Чика Јова Змај“ су наставили дружење у трпезарији школе кроз ликовну радионицу под истим слоганом.

Подршку за одрастање без насиља пружио нам је и Савет за безбедност града Пирота који је обезбедио пригодне поклоне за ученике и госте.