План активности поводом школског вашара Шаренијаде

Published: Wednesday, 18 April 2018

-У четвртак 19.04.2018. у периоду од 17-19h. стручни активи који учествују на Шаренијади изложиће своје радове.

- У петак, 20.04.2018.године  је први дан „Шаренијаде“ и  изложбеног је карактера. Тог дана деца из група припремног предшколског периода ПУ „Чика Јова Змај“ посетиће школу и разгледаће креативне и интересантне ученичке рукотворине и дружиће се са ученицима млађих разреда.

- У оквиру плана сарадње међу школама, ученици ШОСО „Младост“ и Средње економске школе изложиће своје радове.

-Други дан „Шаренијаде“ је продајног карактера и одржаће се у суботу, 21.04.2018.године

Отварање „Шаренијаде“ 21.04.2018. године је у 900 у школском холу  уз учешће хора млађих разреда под вођством Аните Николић, наставнице музичке културе, и извођењем  представе форум театра у организацији  наставнице  енглеског језика Сташе Пешић Миланов и српског језика Маријане Панов.

Продајни део „Шаренијаде“ ће се завршити у 1400

Истога  дана одржаће се и родитељски састанци по следећем распореду:

- у 0930 –за ученике непарне смене

- у 1130 –за ученике парне смене