„На корак до школе“

Published: Tuesday, 20 March 2018

Активност „На корак до школе“ реализована је у суботу 17.03.2018.године у ОШ „8.септембар“ за децу ПУ „Чика Јова Змај“и њихове родитеље.

Носиоци активности су учитељице 4.разреда, помоћница директорке,психолог и педагог школе.

Помоћница директорке, Тања Првуловић,

поздравила је децу и родитеље у име директорке школе Олгице Најдановић и представила учитељице будућег 1.разреда.

Док су психолог Наташа Костић и педагог Александар Ђорђевић упознавали родитеље са оним што их очекује при упису и припреми деце за полазак у школу, учитељице су на креативан начин, кроз радионице и спортске активности упознавале децу са радом у школи.

Задовољна деца и заинтересовани родитељи су у пратњи љубазних домаћина обишли новоуређену школу.

О позитивним утисцима након активности разговарали су деца и родитељи у школском дворишту.

На основу насмејаних лица деце и родитеља може се рећи да је ова активност успешно реализована.

Као успомена на ово лепо дружење остаје уређени пано у холу школе.

Na korak do škole