„Ко има пријатеља- има све“

Published: Thursday, 28 December 2017

ОШ “8.септембар“ традиционално организује хуманитарну акцију „Ко има пријатеља- има све“ када ученици од I-VIII разреда прикупљају прехрамбене артикле, што слатке, што слане за прављење новогодишњих пакетића. Направљено је преко 120 новогодишњих пакетића које ћемо данас у 12h. поделити ученицима школе. Ову акцију смо проширили и на Удружење за помоћ МНРЛ лицима и решили да изазовемо осмехе на лицима њихове деце.

Акцију такође спроводимо са

вртићем „Невен“ тако да су њихови малишани доносили поклоне нашим ученицима а наши ученици ће у четвртак 28.12.2017.однети поклоне њиховој деци.

Хуманост код деце је покренула и друге људе добре воље тако да су у школи у среду 27.12.2017.год. у 12:30 били подељени новогодишњи пакетићи најуспешнијим ученицима од стране директора хотела "Ana Lux".

Dodela paketica