Ђорђе Џонић освојио 3. награду

Published: Thursday, 14 December 2017

На финалу Интернет математичке олимпијаде одржаном 10.12.2017.год. у Београду за ученике IV, V и VI  разреда, из ОШ “8.септембар“ учествовали су следећи ученици : Ђорђе Џонић V-3 , Милица Крстић VI-5, Елена Величков VI-5, Маша Цветковић VI-5, Милица Нешић VI-5, Николина Илић VI-5.

Ђорђе Џонић је освојио 3 награду, освојивши 21 поен. Његов ментор је наставник математике Милош Ђорђевић. Маша Цветковић и Милица Крстић су освојиле похвале.

На финале

Интернет математичке олимпијаде за ученике VII и VIII разреда пласирали су се следећи ученици ОШ „8.септембар“: Уна Антић, Матија Илић, Ана Маринковић , Алекса Нешић, Петар Ранчић, Милан Станковић  и Андреј Величков. Такмичење  ће се  одржати у просторијама Архимедеса у Београду 17.12.2017.год. Ученике је за такмичење припремао наставник математике Горан Антонијевић.

Желимо им пуно успеха на предстојећем такмичењу!