" У част детета"

Published: Tuesday, 21 November 2017

Поводом Светског дана детета  20-тог новембра, у петак 17.11.2017. у 17h. часова у ОШ "8.септембар" је организована свечаност " У част детета" под слоганом: "Свако дете има крила, само треба да се сети, где му расту сакривена и-одмах ће да полети" М.Антић

Свечаности су присуствовали ученици школе, деца ПУ "Чика Јова Змај" из вртића Невен, Црвенкапа и Ј.Ј.Змај, васпитачи и родитељи деце из вртића.

За све госте је припремљен одговарајући програм, интерактивне радионице за родитеље и децу и упознавање са школом.

Према порукама које су

деца и родитељи оставили након радионица и обиласка школе види се да је сарадња у потпуности остварена. Осмеси на лицима деце и одраслих говоре више од речи!

Програм " У част детета" су осмислиле и припремиле учитељице 4 разреда са својим ученицима, ученицима мигрантима, стручном службом и управом школе.