Успеси на такмичењима школска 2016/2017.год.

Published: Monday, 26 June 2017

 

Свечани пријем  свих награђених и похваљених ученика на највишим нивоима такмичења одржаће се  среду , 28.06.2017.год. у 11 h , у школи.

 

Ученик генерације:

 1.Мочило Тошић VIII 3

Ученици разреда:

1.Милица Крстић V 5

2.Даница Панов VI5

3.Милан Станковић VII 2

4.Љубица Младеновић VIII 3

 

 

*Републичко такмичење из физике

VI разред

1.Даница Панов VI5 3.место

2.Сара Панић      VI4 3.место

3.Сава Игњатовић VI5 учешће

 

VII разред

1.Милан Станковић VII 2 1.награда

2.Андреј Величков VII 2 2.награда

3.Лазар Манчић VII 4 похвала

4.Димитрује Крстић VII 2 учешће

 

VIII разред

1.Вук Игњатовић VIII 3 учешће

Ментор:Љубиша Ђорђевић/Весна Цветковић

 

*„Мислиша 2017“ Републички ниво

1.Саша Стаменовић II 5 3.награда

Ментор :Драгана Мадић

 

*Републичко такмичење из математике

VII разред

1. Милан Станковић VII 2 3.награда

2. Андреј Величков VII 2 учешће

3.Лазар Манчић VII 4 учешће

4.Уна Антић VII 2 учешће

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 3.награда

Ментор:Горан Антонијевић,Саша Миланов,Милош Ђорђевић

 

*Републичко такмичење ТИО

VII разред

1.Лазар Манчић VII4 учешће

Ментор.Драгиша Најдановић

 

*Републичко такмичење „Књижевна олимпијада“

VIII разред

1.Милица Николић VIII 4 учешће

2.Јована Здравковић VIII 4 учешће

Ментор:Марија Мадић Илић

VII разред

1.Тара Вучић VII 3 3.награда

2.Уна Антић VII 2 учешће

Ментор:Оливера Величковић Лилић,Валентина Алексић

 

 

 

*Републичко такмичење из Историје

VIII разред

1.Стефан Јовановић VIII 1 учешће

Ментор:Ивана Николић

VII разред

1.Уна Антић VII 2 учешће

Ментор:Тамара Стефановић

 

*Републичко такмичење из страног језика/енглески језик

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 учешће

2.Сташа Тричковић VIII 4 учешће

Ментор Невена Живић Минчић

 

*Републичко такмичење за најбољу дечију карикатуру „Мали Пјер 2017“

1.Мила Ђурић IV 4 учешће

Ментор:Миљана Минчић

2.Сара Миљковић III5 учешће

Ментор:Мима Цолић

 

 

*Државно такмичење из информатике(средње школе)

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 3.награда

Ментор :Оливера Веселиновић

 

*Дописна Математичка олимпијада Републички ниво

1.Елена Величков V 5 похвала

2.Уна Антић VII 2 похвала

3.Матија А.Илић VII 2 похвала

Ментор:Горан Антонијевић

 

*Интернет математичка олимпијада

 

1.Елена Величков V 5 похвала

2.Милица Крстић V 5 3.награда

3.Милица Нешић V 5 3.награда

4.Николина Илић V 5 учешће

5.Уна Антић VII 2 3.награда

6.Андреј Величков VII 2 2.награда

7.МатијаА.Илић VII 2 3.награда

8.Петар Ранчић VII 2 3.награда

9.Милан Станковић VII 2 похвала

Ментор :Горан Антонијевић

 

*Архимедесов математички турнир

1.Ђорђе Џонић IV 3 учешће

2.Маша Цветковић V 5 учешће

3.Даница Панов VI 5 похвала

4.Милан Станковић VII 2 2.награда

5.Филип Чубић VIII 2 учешће

Ментори:Данијела Живковић,Горан Антонијевић,Мирољуб Лилић,Горан Антонијевић,Милош Ђорђевић.

 

*Републичко такмичење из информатике и рачунарства

1.Момчило Тошић VIII 3  1.награда

2.Милан Станковић VII 2  3.награда

 

Ментор : Оливера Веселиновић

 *Републичко такмичење из српског језика и језичке културе

 

1.Љубица Младеновић VIII 3  учешће

2.Уна Антић VII 2 учешће

3.Тара Вучић VII 3 учешће

4.Луна Лазаревић  VII 2 учешће

5.Анђела Ђорђев VII 5 учешће

Ментори: Маријана Панов,Валентина Алексић,Оливера Величкович Лилић

 

*Републичко такмичење из хемије

1.Лазар Манчић VII 4 учешће

Ментор: Валентина Нненчић

 

 

*Републичко такмичење из биологије

1.Ана Маринковић VII 2 учешће

2.Милан Станковић VII 2 учешће

3.Сташа Бунчић VII 4 учешће

Ментор: Драгана Соколов

 

*Републичко такмичење „Шта знаш о саобраћају“

1.Вања Тошић VIII 5 учешће

Ментор:Далибор Живковић

 

*Српска информатичка олимпијада –Републички ниво

1.Момчило Тошић VIII 3  учешће

2.Милан Станковић VII 2 учешће

Ментор:Оливера Веселиновић

 

 

 

*Републичко такмичење гимнастика/екипно

1.Девојчице 5.место

2.Дечаци 2.место

Ментор:Душанка Ђорђевић

 

 

 

*Републичко такмичење „Мале олимпијске игре“

1 Први разред /мешовита екипа 2.место

2.Други разред / мешовита екипа 4.место

3.Трећи разред / девојчице 1.место

4.Трећи разред / дечаци 8.место

Ментор: Зоран Јоцић и учитељице првог,другог и трећег разреда.

 

*Републичко такмичење атлетика/ појединачно

1.Андријана Ранђеловић VII 6.место

Ментор:Душанка Ђорђевић 

 

*Окружно такмичење из математике / четврти разред

1.Ђорђе Џонић  IV 3 1.награда

2.Анђела Јанићијев IV Пољска Ржана  2.награда

3.Марко Ранчић IV 4 2.награда

4.Предраг Ђорђевић IV 1 2.награда

5.Даница Алексић IV 1 3.награда

6.Андрија Ђурђић IV 2 3.награда

7.Лена Видановић IV 1 3.награда

8.Огњен Воиновић IV 3 3.награда

9.Јанко Веселиновић IV 1 похвала

10.Алекса Матеовић IV 3 похвала

11.Марко Пешић IV 3 похвала

12.Никола Стојановић IV 4 похвала

Ментори:Снежана Савић,Наташа Вељковић,Данијела Живковић,Миљана Минчић,Христина Петровски.

 

*Окружно такмичење пети разред  / математика

1.Крстић Милица V 5 2.награда

2.Цветковић Маша V 5 3.награда

3.Костић Лазар V 5 похвала

4.Нешић Милица V 5 похвала

5.Алексов Божидар V 5 похвала

6.Голубовић Милица V 5 похвала

Ментор: Горан Антонијевић

 

*Окружно такмичење / српски језик

1.Росић Наталија V 1 3.награда

 Ментор; Валентина Алексић

 

*Окружно такмичење / биологија

1.Крстић Милица V 5 1.награда

Ментор: Драгана Соколов

 

*Општинско такмичење из математике/ Трећи разред

1.Никола Поповић III 5 1.награда

2.Јања Спасенић III 4 1.награда

3.Ана Матеовић III 5 1.награда

4.Ања Васић III 5 1.награда

5.Дени Костић III 5 2.награда

6.Кристијан Живковић III 3 2.награда

7 Милица Пешић III 4 2.награда

8.Огњен Димитријевић III 5 2.награда

9.Алекса Димић  III 5 2.награда

10.Милош Минчић III 2 2.награда

11.Миња Марковић III 2 2.награда

12.Иван Николић III 5 2.награда

13.Петра Костић III 4 2.награда

14.Милица Манчић III 2 2.награда

15.Павле Пејчић III 4 2.награда

16.Софија Ђорђевић III 1 3.награда

17.Љубица Панов III 4 3.награда

18.Матија Ранчић III 4 3.награда

19.Јована Ђорђевић III 5 3.награда

20.Лука Димитријевић III 3 3.награда

21.Ката Стаменовић III 5 3.награда

22.Вељко Златковић III 2 похвала

23.Наталија Ђорђев III Пољска Ржана похвала

24.Дуња Петровић III 5 похвала

25.Павле Ристић III 1 похвала

26.Душан Андоновић III 4 похвала

27.Лана Јовановић III 5 похвала

Ментори:Слободнка Ћирић,Радица Живковић,Лидија Јанковић,Данијела Ристић,Мима Цолић,Данијела Јовановић.

 

 

*Основни ниво / „Мислиша 2017“

1.Костић Дени III 5 2.награда

2.Стојановић Милан VI 1 2.награда

3.Величков Андреј VII 2 2.награда

4.Огњен Миланов II 4 3.награда

5.Костић Петра III 4 3.награда

6.Пешић Милица III 4 3.награда

7.Поповић Никола III 5 3.награда

8.Крстић Милица V 5 3.награда

9.Станковић Милан VII 2 3.награда

10.Тошић Момчило VIII 3 3.награда

 

 

 

Регионално полуфинале„HIPPO 2017

 

 

Четврти разред-Никола Стојановић /учешће

Пети разред-Петар Павловић и Маша Стојковић /учешће

Шести разред-Христина Павловић,Даница Панов,Јани Делале/учешће

Седми разред-Лука Николић,Андреј Величков,Страхиња Џунић,Маја Ранчић,Марко Младеновић/учешће

Ментори : Сања Петровић , Нела Јовановић ,Невена Живић Минчић,Сташа Пешић Миланов.

 

*Хор млађих разреда- окружни ниво

-Прво место

Ментор:Анита Николић

 

 

Позивамо награђене и похваљене ученике , представнике  спортских екипа и њихове менторе да присуствују свечаном пријему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Успеси на такмичењима школска 2016/2017.год.

 

Свечани пријем  свих награђених и похваљених ученика на највишим нивоима такмичења одржаће се  среду , 28.06.2017.год. у 11 h , у школи.

 

 

Ученик генерације:

 

1.Мочило Тошић VIII 3

 

Ученици разреда:

1.Милица Крстић V 5

2.Даница Панов VI5

3.Милан Станковић VII 2

4.Љубица Младеновић VIII 3

 

 

*Републичко такмичење из физике

VI разред

1.Даница Панов VI5 3.место

2.Сара Панић      VI4 3.место

3.Сава Игњатовић VI5 учешће

 

VII разред

1.Милан Станковић VII 2 1.награда

2.Андреј Величков VII 2 2.награда

3.Лазар Манчић VII 4 похвала

4.Димитрује Крстић VII 2 учешће

 

VIII разред

1.Вук Игњатовић VIII 3 учешће

Ментор:Љубиша Ђорђевић/Весна Цветковић

 

*„Мислиша 2017“ Републички ниво

1.Саша Стаменовић II 5 3.награда

Ментор :Драгана Мадић

 

*Републичко такмичење из математике

VII разред

  1. Милан Станковић VII 2 3.награда
  2. Андреј Величков VII 2 учешће

3.Лазар Манчић VII 4 учешће

4.Уна Антић VII 2 учешће

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 3.награда

Ментор:Горан Антонијевић,Саша Миланов,Милош Ђорђевић

 

*Републичко такмичење ТИО

VII разред

1.Лазар Манчић VII4 учешће

Ментор.Драгиша Најдановић

 

*Републичко такмичење „Књижевна олимпијада“

VIII разред

1.Милица Николић VIII 4 учешће

2.Јована Здравковић VIII 4 учешће

Ментор:Марија Мадић Илић

VII разред

1.Тара Вучић VII 3 3.награда

2.Уна Антић VII 2 учешће

Ментор:Оливера Величковић Лилић,Валентина Алексић

 

 

 

*Републичко такмичење из Историје

VIII разред

1.Стефан Јовановић VIII 1 учешће

Ментор:Ивана Николић

VII разред

1.Уна Антић VII 2 учешће

Ментор:Тамара Стефановић

 

*Републичко такмичење из страног језика/енглески језик

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 учешће

2.Сташа Тричковић VIII 4 учешће

Ментор Невена Живић Минчић

 

*Републичко такмичење за најбољу дечију карикатуру „Мали Пјер 2017“

1.Мила Ђурић IV 4 учешће

Ментор:Миљана Минчић

2.Сара Миљковић III5 учешће

Ментор:Мима Цолић

 

 

*Државно такмичење из информатике(средње школе)

VIII разред

1.Момчило Тошић VIII3 3.награда

Ментор :Оливера Веселиновић

 

*Дописна Математичка олимпијада Републички ниво

1.Елена Величков V 5 похвала

2.Уна Антић VII 2 похвала

3.Матија А.Илић VII 2 похвала

Ментор:Горан Антонијевић

 

*Интернет математичка олимпијада

 

1.Елена Величков V 5 похвала

2.Милица Крстић V 5 3.награда

3.Милица Нешић V 5 3.награда

4.Николина Илић V 5 учешће

5.Уна Антић VII 2 3.награда

6.Андреј Величков VII 2 2.награда

7.МатијаА.Илић VII 2 3.награда

8.Петар Ранчић VII 2 3.награда

9.Милан Станковић VII 2 похвала

Ментор :Горан Антонијевић

 

*Архимедесов математички турнир

1.Ђорђе Џонић IV 3 учешће

2.Маша Цветковић V 5 учешће

3.Даница Панов VI 5 похвала

4.Милан Станковић VII 2 2.награда

5.Филип Чубић VIII 2 учешће

Ментори:Данијела Живковић,Горан Антонијевић,Мирољуб Лилић,Горан Антонијевић,Милош Ђорђевић.

 

*Републичко такмичење из информатике и рачунарства

1.Момчило Тошић VIII 3  1.награда

2.Милан Станковић VII 2  3.награда

 

Ментор : Оливера Веселиновић

 

 

 

 

 

 

*Републичко такмичење из српског језика и језичке културе

 

1.Љубица Младеновић VIII 3  учешће

2.Уна Антић VII 2 учешће

3.Тара Вучић VII 3 учешће

4.Луна Лазаревић  VII 2 учешће

5.Анђела Ђорђев VII 5 учешће

Ментори: Маријана Панов,Валентина Алексић,Оливера Величкович Лилић

 

*Републичко такмичење из хемије

1.Лазар Манчић VII 4 учешће

Ментор: Валентина Нненчић

 

 

*Републичко такмичење из биологије

1.Ана Маринковић VII 2 учешће

2.Милан Станковић VII 2 учешће

3.Сташа Бунчић VII 4 учешће

Ментор: Драгана Соколов

 

*Републичко такмичење „Шта знаш о саобраћају“

1.Вања Тошић VIII 5 учешће

Ментор:Далибор Живковић

 

*Српска информатичка олимпијада –Републички ниво

1.Момчило Тошић VIII 3  учешће

2.Милан Станковић VII 2 учешће

Ментор:Оливера Веселиновић

 

 

 

*Републичко такмичење гимнастика/екипно

1.Девојчице 5.место

2.Дечаци 2.место

Ментор:Душанка Ђорђевић

 

 

 

*Републичко такмичење „Мале олимпијске игре“

1 Први разред /мешовита екипа 2.место

2.Други разред / мешовита екипа 4.место

3.Трећи разред / девојчице 1.место

4.Трећи разред / дечаци 8.место

Ментор: Зоран Јоцић и учитељице првог,другог и трећег разреда.

 

*Републичко такмичење атлетика/ појединачно

1.Андријана Ранђеловић VII 6.место

 

 

*Окружно такмичење из математике / четврти разред

1.Ђорђе Џонић  IV 3 1.награда

2.Анђела Јанићијев IV Пољска Ржана  2.награда

3.Марко Ранчић IV 4 2.награда

4.Предраг Ђорђевић IV 1 2.награда

5.Даница Алексић IV 1 3.награда

6.Андрија Ђурђић IV 2 3.награда

7.Лена Видановић IV 1 3.награда

8.Огњен Воиновић IV 3 3.награда

9.Јанко Веселиновић IV 1 похвала

10.Алекса Матеовић IV 3 похвала

11.Марко Пешић IV 3 похвала

12.Никола Стојановић IV 4 похвала

Ментори:Снежана Савић,Наташа Вељковић,Данијела Живковић,Миљана Минчић,Христина Петровски.

 

*Окружно такмичење пети разред  / математика

1.Крстић Милица V 5 2.награда

2.Цветковић Маша V 5 3.награда

3.Костић Лазар V 5 похвала

4.Нешић Милица V 5 похвала

5.Алексов Божидар V 5 похвала

6.Голубовић Милица V 5 похвала

 

*Окружно такмичење / српски језик

1.Росић Наталија V 1 3.награда

 

*Окружно такмичење / биологија

1.Крстић Милица V 5 1.награда

 

*Општинско такмичење из математике/ Трећи разред

1.Никола Поповић III 5 1.награда

2.Јања Спасенић III 4 1.награда

3.Ана Матеовић III 5 1.награда

4.Ања Васић III 5 1.награда

5.Дени Костић III 5 2.награда

6.Кристијан Живковић III 3 2.награда

7 Милица Пешић III 4 2.награда

8.Огњен Димитријевић III 5 2.награда

9.Алекса Димић  III 5 2.награда

10.Милош Минчић III 2 2.награда

11.Миња Марковић III 2 2.награда

12.Иван Николић III 5 2.награда

13.Петра Костић III 4 2.награда

14.Милица Манчић III 2 2.награда

15.Павле Пејчић III 4 2.награда

16.Софија Ђорђевић III 1 3.награда

17.Љубица Панов III 4 3.награда

18.Матија Ранчић III 4 3.награда

19.Јована Ђорђевић III 5 3.награда

20.Лука Димитријевић III 3 3.награда

21.Ката Стаменовић III 5 3.награда

22.Вељко Златковић III 2 похвала

23.Наталија Ђорђев III Пољска Ржана похвала

24.Дуња Петровић III 5 похвала

25.Павле Ристић III 1 похвала

26.Душан Андоновић III 4 похвала

27.Лана Јовановић III 5 похвала

Ментори:Слободнка Ћирић,Радица Живковић,Лидија Јанковић,Данијела Ристић,Мима Цолић,Данијела Јовановић.

 

 

*Основни ниво / „Мислиша 2017“

1.Костић Дени III 5 2.награда

2.Стојановић Милан VI 1 2.награда

3.Величков Андреј VII 2 2.награда

4.Огњен Миланов II 4 3.награда

5.Костић Петра III 4 3.награда

6.Пешић Милица III 4 3.награда

7.Поповић Никола III 5 3.награда

8.Крстић Милица V 5 3.награда

9.Станковић Милан VII 2 3.награда

10.Тошић Момчило VIII 3 3.награда

 

 

 

Регионално полуфинале„HIPPO 2017

 

 

Четврти разред-Никола Стојановић /учешће

Пети разред-Петар Павловић и Маша Стојковић /учешће

Шести разред-Христина Павловић,Даница Панов,Јани Делале/учешће

Седми разред-Лука Николић,Андреј Величков,Страхиња Џунић,Маја Ранчић,Марко Младеновић/учешће

Ментори : Сања Петровић , Нела Јовановић ,Невена Живић Минчић,Сташа Пешић Миланов.

 

*Хор млађих разреда- окружни ниво

-Прво место

Ментор:Анита Николић

 

 

Позивамо награђене и похваљене ученике , представнике  спортских екипа и њихове менторе да присуствују свечаном пријему.

 

 

Срдачан поздрав !                                                               Директорка школе

                                                                                Олгица Најдановић,дипл.психолог