Tакмичење у спеловању

Published: Tuesday, 23 May 2017

У нашој школи је у среду 17.05.2017. одржано такмичење у спеловању на енглеском језику на коме су се такмичили ученици 3.разреда. Организатор оваквог вида такмичења је наставница енглеског језика

Сташа Пешић Миланов уз асистенцију наставнице Иване Бојкић. Ученици су кроз разне креативне задатке показали своју вештину у спеловању. Спеловали су задате речи, слушали реч па спеловали, слушали реченице па спеловали. Такође су имали задатак да од датих слова смисле по 4 речи и спелују. Радили су у групама, по одељењима, а на крају је најбољи ученик из сваког одељења спеловао још неколико речи да би изабрали најбољег. Сви учесници су добили дипломе, а најбољи из сваког одељења добили су постере и  књижице на енглеском језику. Ученици су били презадовољни овим такмичењем.

spelovanje