Нови изглед школског дворишта

Published: Monday, 22 May 2017

Волонтери UniCredit банке су своје слободно време овог викенда посветили ОШ „8. септембар“.  UniCredit банкa je препозналa квалитет школе и запослене из целе Србије ангажовала и довела у Пирот ради уређења школског дворишта: фарбање и постављање клупа, сађење цвећа и оплемењивање школске ограде новом бојом.

Директорка школе, Олгица Најдановић, је организовала пријем за све добронамерне госте. Упознала их је са школом и градом. Ученици трећег разреда су пригодним програмом поздравили присутне. Своју захвалност преточили су у ликовни рад и поделили свим учесницима акције.

Књигу пријатељства  ученици и директорка су предали  председници Извршног одбора UniCredit Banke Srbija, Чили Ихас.

Насмејана лица присутних и нови изглед  дворишта су темељ даље сарадње школе и банке.

Док су деца и запослени школе заједно са гостима уређивали двориште  рађале су се нове идеје .

Novo dvorište