Sat za našu planetu

Published: Friday, 18 March 2016

U okviru obeležavnja globalne kampanje Sat za našu planetu 2016 u OŠ “8.septembar” , danas je

nastavnica biologija Dragana Sokolov održala prezentaciju za učenike IV razreda.Tema prezentacije bila je : “Štedim energiju,štitim planetu”.

Povodom ove akcije,u našoj školi rade se  likovni i literarni temati.

Sat za našu planetu je globalna kampanja u koju se uključuju pojedinci, organizacije, institucije i kompanije sa ciljem da pošalju snažnu poruku da je moguće nešto preduzeti  po pitanju ublažavanja posledica klimatskih promena i da je moguće promeniti svoje svakodnevne navike za dobrobit planete i svih nas koji na njoj živimo.

U okviru obeležavanja globalne akcije Sat za našu planetu 2016, a koju organizuje WWF – Svetski fond za prirodu, u OŠ “8.septembar”  u utorak 15.marta je održana  još jedna prezentacija za učenike III razreda. Prezentaciju je na veoma zanimljiv i interesantan način realizovao nastavnik tehničkog i informatičkog obrazovanja Dalibor Živković.

szp