Читалачка значка

Published: Tuesday, 30 June 2015

Од 20.маја до 3. јуна одржано је  такмичење,,Читалачка значка“ Народне библиотеке из Пирота.

Из наше школе је 143 ученика од првог до седмог разреда освојило  награду и плакету.

 

citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka
citalackaznacka

Списак ученика који су освојили плакету :

 

I-1

1.Теа Недељковић

2.Марија Стојановић

3.Софија Ђорђевић

 

 4.Јања Костић

5.Димитрије Димитров

6.Лара Мадић

 

I-3

1.Анастасија Бранковић

 2.Милица Ђорђевић

 3.Кристијан Живковић

 

 

 4.Теодора Ивановић

5.Лука Димитријевић

 6.Марко Јоцић

7.Димитрије Пешић

 

 

I-4

1.Петра Костић

2.Катарина Алексић

 

 

3.Мила Јовановић

4.Даница Савић

 5.Сара Игњатовић

 

I-5

1.Ива Николић

 2.Лана Јовановић

3.Анђела Миков

II-4

1.Мирјана Ценић

III-1

1.Огњен Минић              4.Никола Лилић

2.Милица Нешић

3.Матеја Андрејевић

 

II-2

1.Јелена Ранчић

2.Стефан Стефановић

Пољска Ржана

1.Кристина Живковић

 

 

III-2

1.Софија Ристић

2.Сара Велков

3.Жељка Поповић

III-3

1.Мила Цветковић

III-4

1.Милица Ђорђевић

2.Ана Антић

3.Ксенија Ћирић

4.Анђела Тодоровић

5.Лука Голубовић

 

 

 

IV-1IV-2                                  IV-3         IV-5

1.Христина јовановић             1.Јована Миладинов           1.Јована Јовановић           1.Ана Јовановић

                                                       2Александра Ђигов

 

VII

1.Александра Денковић

2.Анђела Поповић

 

Списак ученика који су освојили плакету и блок :


I-1

1.Страхиња Глигоријевић

2.Лазар Стојановић

3.Павле Ристић

I-2

1.Вељко Здравковић

2.Катарина Јовановић

3.Христина Станијев

4.Јелена Ђошић

 

I-3

1.Михајло Динић

 2.Никола Игић

3.Христина Панић

4.Јован Ристић

5.Лука Ћирковић

6.Анђела Димитров

 

I-4                                                                                               II-2                                                                   II-4

1.Јања Спасенић                                                   1.Дуња Петровић                                              1.Тања Денчић

2.Вук Стојановић

 3.Павле Пејчић                                                                   III-4 IV-1

 4.Петар Илић                                                      1.Ања Живковић                                                 1.Анђела Ристић

 5.Павле Станковић

I-5IV-4                                                                                                                                                             IV-5

1.Анастасија Алексов                                           1.Јулија Павловић                                           1.Миња Мадић

 2.Ката Стаменовић                                                                                                                           2.Јована Мишић

3.Сања Крстић

4.Јована Ђорђевић                                                    

Пољска Ржана

1.Наталија Ђорђев

 2.Јован Иванов

3.Дарко Јовановић

 4.Страхињ Ћирић

Списак ученика који су освојили плакету и књигу.

I-1           I-2                                                   I-3    I-4

1.Мирјана Јончић                         1.Страхиња Цолић                    1.Маша Крстић                 1.Милица Пешић

                                                           2.Милош Минчић                     2.Андрија Петровић     2.Миња Марковић

                                                                                                                  3.Андрија Рачић            3.Душан Андоновић

                                                           4.Чеда Тошић                              4.Љубица Панов

                                                                                                                  5.Петар Тошић 

I-5                                                                                                                                                      Пољска Ржана

1.Јана Илић                  4.Сара Миљковић          7.Михаило Пешић                                   1.Анђела Милић

2.Никола Поповић      5.Ања Васић                     8.Ања Крстић                                             2.Петра Николић

3.Дуња Петровић        6.Јована Лазаревић      9.Огњен Димитријевић                          3.Анастасија Стоиљковић  

II-1II-2                                                                  II-4                                                               Пољска Ржана II

1.Петар Потић                    1.Андрија Костић        1.Ања Костић                          1.Анђела  Јанићијев

2.Лена Видановић                                                                                                               2.Ива Николић

3.Јована Стојановић                                                                                                           3.Јована Стојанов

4.Марко Васић

5.Лазар Ћирић

IV-1                                           IV-2                       IV-3         IV-4

1.Јани Делале                  1.Даница Панов              1.Андрија  Манчић                 1.Мина Крстић       

                                                2.Анастасија  Голубовић             2.Марко Минић

                                                3.Зорана Филипов                        3.Марија Манојловић

                                                4.Мила Станковић                          4.Бранка Видановић

                                                5.Анђела Живковић                      5.Лена Вићентијевић

                                                6.Софија Денчић                               6.Јана Пешић

                                                7.Милан Стојановић                        7.Јован Стојсављевић

                                                 8.Анђела  Манојловић                  8.Павле Манчић

IV-5                                                                                              V

1.Лука Младеновић                                              1.Немања Ђорђевић5.Сара Јанићијевић

                                                                                         2.Ива Вићентијевић                            6.Матија  А.Илић

                                                                                         3.Андреј Величков                              7.Уна Антић

                                                                                         4.Петар  Лилић                                      8.Мина Алексов

VII

1.Жељко Васић

Народна библиотека Пирот је  за све учеснике од првог до четвртог разреда ,организовала  позоришну представу под називом „Како је Никола добио брата“ ,коју је извео Драган Маринковић Маринко ,глумац позоришта из Крушевца. За учеснике такмичења узраста од 5-8 разреда  организован је сусрет са писцем.