Излет ученика млађих разреда

Published: Saturday, 11 October 2014

Дана 19. Септембра 2014. год. изведен је једнодневни излет за ученике од првог до четвртог разреда наше школе.

-Ученици првог и другог разреда су били

на четвртом терену стадиона, док су ученици трећег разреда били у ближој околини, недалеко од градског базена. Ученици четвртог разреда посетили су школу у Пољској Ржани и дружили се са ученицима те школе.

Окупљање ученика је било испред школе . Уз лагану шетњу, причу и песму,  су стигли до  места излета, где су  деца   веома весела и раздрагана наставила дружење. Грицкалице и сокићи су били у првом плану, а онда су кренули са игром.Дечаци су играли фудбал, неки су играли бадминтон и тенис, а сви су уживали у природи и лепом дану.

У повратку је већина деце прошла, најлепшим делом нашег града, Кејом и посматрала речно корито реке Нишаве. Ученици четвртог разреда су уз пратњу саобраћајне полиције, безбедно пропраћени током  одласка и повратка до Пољске Ржане .

Циљ овог излета био је да се деца  опусте и удаље од школских обавеза, али и да прошире своја знања .Задовољство је веће што је све протекло без проблема.

Даниела Николић

Излет ученика млађих разреда